Watch live this week: the best of football and tennis!

Getty Images

Subscribe to beIN SPORTS to access the world's biggest names in the best leagues

 

Good news! Additional matches are available via beIN CONNECT

 

The non-stop sport continues* on beIN SPORTS and beIN SPORTS CONNECT with AFCOn qualifiers , as well as:

  • WTA Tennis
  • League One
  • Copa Sudamericana

*Fixtures subject to change, please refer to our EPG for the most up-to-date TV schedule information and keep track of which additional matches are available on Xtra via CONNECT here

**All times listed in AEDT

Monday 18 march

  • Super Lig: Kayserispor vs Basaksehir, 12am, beIN SPORTS CONNECT
  • Ligue 1: Reims vs Nantes, 1:00am, beIN SPORTS CONNECT
  • Serie A: Lazio vs Parma, 1:00am, beIN 1
  • Bundesliga: Frankfurt vs Nuremburg, 1:30am, beIN 3
  • LaLiga: Espanyol vs Sevilla, 02:15am, beIN 2
  • Ligue 1: Bordeaux vs Rennes, 3:00am, beIN SPORTS CONNECT
  • Super Lig: Bursaspor vs Galatasaray, 3:00am, beIN SPORTS CONNECT
  • Bundesliga: Bayern vs Mainz, 4:00am, beIN 3
  • Serie A: Napoli vs Udinese, 4:00am, beIN 1
  • LaLiga: Valencia vs Getafe, 4:30am, beIN 2
  • LaLiga: Villareal vs Rayo, 4:30am, beIN SPORTS CONNECT
  • Serie A: Milan vs Inter, 6:30am, beIN 1
  • LaLiga: Real Betis vs Barcelona, 6:45am, beIN 2
  • Ligue 1: PSG vs Marseille, 7:00am, beIN SPORTS CONNECT
  • WTA Indian Wells, Day 11, 7:00am, beIN 3
  • Super Liga: San Martin vs Boca, 10:00am, beIN 1

Tuesday 19 March

  • League Two: Mansfield v Lincoln City, 6.45am beIN 2

Wednesday 20 March

  • Copa Sudamericana: Espanola vs Mushuc, 9:15am, beIN 2
  • Copa Sudamericana: Municipal vs Colon, 11:30am, beIN 2
  • Copa Sudamericana: Potosi vs Zulia, 11:30am, beIN 1

Thursday 21 March

  • WTA Miami: Day 1, 3:00am, beIN 3
  • WTA Miami: Day 1, 10:30am, beIN 3
  • Copa Sudamericana: Campo Grande vs La Equidad, 11:30am, beIN 2
  • Copa Sudamericana: Union vs Del Valle, 11:30am, beIN 1

Friday 22 March

  • WTA Miami: Day 2, 3:00am, beIN 3
  • Copa Sudamericana: Antofagasta vs Fluminense, 9:15am, beIN 1
  • Copa Sudamericana: Wanderers vs Huancayo, 9:15am, beIN 2
  • WTA Miami: Day 2, 10:30am, beIN 3
  • Copa Sudamericana: Rionegro vs Oriente, 11:30am, beIN 2

Saturday 23 March

  • WTA Miami: Day 3, 03:00, beIN 3
  • AFCON 2019 Qualifiers: Sudan vs Equatorial Guinea, 4:00am, beIN 1
  • AFCON 2019 Qualifiers: Algeria vs Gambia, 6:45am, beIN 1
  • WTA Miami: Day 3, 12:30pm, beIN 3
  • EFL League 1: Walsall vs Barnsley, 11:00pm, beIN 2
  • AFCON 2019 Qualifiers: Malawi vs Morocco, 11:30pm, beIN 3

 

Sunday 24 March

  • AFCON 2019 Qualifiers: Burundi vs Gabon, midnight, beIN 1
  • AFCON 2019 Qualifiers: Niger vs Egypt, 2:30am, beIN 1
  • WTA Miami, Day 4, 3:00am, beIN 3
  • AFCON 2019 Qualifiers: Cote d'Ivoire vs Rwanda, 4:00am, beIN 1
  • AFCON 2019 Qualifiers: Ghana v Kenya, 5:00am, beIN 1
  • MLS: Dallas v Colorado, 8.55am beIN 1
  • MLS: New York Red Bulls v Orlando, 10.45am beIN 2
  • MLS: Philadelphia v Columbus, 10.45am beIN 1
  • MLS: LAFC v Real Salt Lake, 1.40pm beIN 2
  • WTA Miami: Day 4, 12:30pm, beIN 3

Monday 25 march

  • WTA Miami: Day 5, 3:00am, beIN 3
  • AFCON 2019 Qualifiers: Libya vs South Africa, 4:00am, beIN 1
  • MLS: New England v Cincinnati, 7.10am beIN 1
  • WTA Miami: Day 5, 10:30am, beIN 3